وب سایت فروشگاهی

فروش خود را متحول کنید

با تبریز وب سایت فروشگاه اینترنتی مخصوص خودتون رو داشته باشید.

اسکرول
رسپانسیو - واکنش گرا

سازگاری با همه دستگاه‌ها و مرورگرها

وب سایت های فروشگاهی تبریز وب سایت به صورت واکنش گرا و رسپانسیو بهترین نمایش را در کامپیوترهای شخصی، موبایل، تبلت به نمایش می گذارد.

Untitled-9

طراحی سایت فروشگاهی امروزه برای راه اندازی کسب و کاری جدید در هر زمینه یکی از مهم ترین اقداماتی است که افراد برای ارتقا و پیشرفت باید انجام دهند. طراحی وب سایت فروشگاهی مانند یک شعبه در صفحه گسترده اینترنت از کار شماست و با این تفاوت که در هر زمان و مکانی برای افراد قابل دسترسی است. 

امکانات مورد نیاز طراحی سایت فروشگاهی

نقش فضای مجازی و اهمیت سایت:

سیستم سبد خرید

دسته بندی محصولات

قابلیت اتصال به درگاه بانکی 

اطلاع از خرید به صورت ایمیل

طراحی سایت ریسپانسیو

قابلیت ثبت نظر

امکان مقایسه محصولات

روش های خرید و ارسال

لیست علاقه مندی ها

امکان اعمال تخفیفات

مدیریت سفارش ها و پرداخت ها

مدیریت واحد های پولی

اینکه برای خرید هر محصول و یا هر خدماتی اولین قدم با چند کلیک ساده در فضای مجازی شروع می شودبه خوبی بیانگر این موضوع است که سمت و سوی تمامی کسب و کارها به اینترنت ، سایت ها و فضای مجازی خواهد بود .یافتن بهترین برند، بالاترین کیفیت و مقایسه بین آنها و در نهایت انتخاب، اغلب در فضای سایت ها صورت می پذیردبنابراین اگر شما در این میان جایگاهی نداشته باشید بار منفی آن را خواهید دید که به زودی در کسب و کارتان تاثیرگذار خواهد بود.

مزایای خرید اینترنتی

تیم طراحی سایت تبریز وب سایت

نمونه کارها

  • تحویل کالا درب منزل یا محل کار شما
  • کاهش ترافیک و به تبع آن کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی
  • کاهش هزینه های رفت و آمد

تیم تبریز وب سایت با طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا اختصاصی این امکان را به شما می دهد تا طیف وسیعی از مخاطبان را با هر دانشی در دنیای وب که به فروشگاه اینترنتی شما وارد می شوند را به خریدار تبدیل نمایید. رعایت کلیه استاندارهای طراحی سایت ریسپاسنیو و اجرای صحیح و بدون نقص سایت در انواع گوشی های موبایل با تمامی امکاناتی که به راحتی در اختیار کاربر قرار می گیرد شانس خرید از فروشگاه شما را بسیار بالا خواهد بردتیم تبریز وب سایت با طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا اختصاصی این امکان را به شما می دهد تا طیف وسیعی از مخاطبان را با هر دانشی در دنیای وب که به فروشگاه اینترنتی شما وارد می شوند را به خریدار تبدیل نمایید. رعایت کلیه استاندارهای طراحی سایت ریسپاسنیو و اجرای صحیح و بدون نقص سایت در انواع گوشی های موبایل با تمامی امکاناتی که به راحتی در اختیار کاربر قرار می گیرد شانس خرید از فروشگاه شما را بسیار بالا خواهد برد.

  • پرداخت در محل بعد از تحویل و رویت کالا
  • ضمانت تعویض یا عودت کالا در صورت عدم رضایت از کالای خریداری شده
  • امکان مقایسه بین چند محصول و دسترسی به مشخصات کلی و جزئی محصولات در نتیجه افزایش قدرت انتخاب و تصمیم گیری

محلول پاش خودکار اپتیم

کارفرما:شرکت فنی مهندسی سکوی نرم سایت: optim.ir

کانون استخدام ایران

کارفرما:شرکت فنی مهندسی سکوی نرم سایت: kanoonestekhdam.ir